Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących
 

Ten rodzaj nici PDO stosuję do widocznego liftingu twarzy - szczególnie okolicy policzków oraz żuchwy, podbródka oraz szyi.

W zależności od rodzaju skóry pacjenta, ilości tkanki podskórnej i efektu jaki chcemy uzyskać, dobieram odpowiedni rodzaj nici haczykowych oraz ich ilość. Są doskonałym sposobem na widoczny lifting twarzy, a okres rekonwalescencji jest nieporównywalnie krótszy niż po zabiegu chirurgicznym. Są także alternatywą dla osób, które z przyczyn zdrowotnych, nie mogą poddać się zabiegowi chirurgicznemu.

Pozwalają na wyrównanie symetrii twarzy i uzyskanie bardzo naturalych rezultatów.

Dlaczego warto wykonać, taki zabieg?

Zabieg liftingu nićmi PDO staje się coraz bardziej popularny, ponieważ liczba zalet i korzyści, jakie za nim stoją, jest naprawdę spora. Procedura jest całkowicie bezpieczna i nie wymaga wcześniejszego przygotowania, a skuteczność potwierdzona jest zarówno badaniami, jak i opiniami pacjentów.

Efekty:

Dużą zaletą nici PDO jest to, że efekty widać niemal od razu. Oznacza to, że zaraz po niedługim czasie od zabiegu dostrzeżemy zdecydowany lifting i napięcie skóry, a także spłycenie zmarszczek. Z czasem, kiedy nici zaczną czynnie stymulować procesy pobudzania komórek i produkcji kolagenu, zaczniemy zauważać coraz to lepsze rezultaty, jeżeli chodzi o napięcie i elastyczność skóry.
Nici PDO najczęściej stosuję w obrębie twarzy, pomagają zwalczyć utratę elastyczności i oznaki starzenia się skóry, również w okolicy oczu i ust. 

Jak wygląda zabieg?
Niewiedza, powoduje strach, który hamuje nas przed zmianą. Myśl o zabiegu z użyciem nici haczykowych, często wywołuje lęk. 


Dlatego w kilku zdaniach opisze jak wyglada zabieg. 

1. Konsultacja - wnikliwy wywiad pozwoli nam ustalić Twoje oczekiwania i możliwości, co do efektu. Wykluczamy, też wszelkie p/wskazania. 
2. Znieczulenie - znieczulenie jest nasiękowe, co powoduje, iż zabieg jest absolutnie komfortowy.

3. Zabieg - w momencie, kiedy znieczulenie zacznie działać, możemy przejść do zabiegu. Nici wprowadzam w sposób bezpieczny i zgodnie z anatomią twarzy, tak aby uzyskać zamierzony efekt.

 

Zobacz jakie efekty jesteśmy w stanie uzyskać za pomoca tylko kilku nitek.


                    

ZAPRASZAM CIĘ NA WIZYTĘ
 

gabinet komsetyczny nowy sącz
Kochanowskiego 19/1
Nowy Sącz
pn-pt 10:00-17:00