Autorskie zabiegi stworzone przeze mnie, to rozwiązania, które idealnie dopełniają terapie zabiegowe przeprowadzane w La'Rosa BeautyMed.
Poniżej przedstawiam Wam moje autorskie propozycje.

 

Jakie autorskie zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzam?


W Gabinecie La'Rosa BeautyMed proponuję kilka autorskich zabiegów.
Są to:
Mikrobiom, Botox Like, List&Mist, Królewskie odmłodzenie.
Każdy z zabiegów spełnia inne zadania, ale wszystkie idealnie dopełniają przeprowadzane w moim Gabinecie terapie.
WSZYSTKIE WYKONYWANE PROCEDURY, SĄ CAŁOROCZNEMIKROBIOM -  Zabieg terapeutyczny. Podczas procedury zabiegowej, krok po kroku wzmacniamy skórę i jej naturalne funkcje ochronne przed czynnikami zewnętrznymi. Dajemy skórze wszystko, co najlepsze – przywracamy jej równowagę, działamy regenerująco i łagodząco. Skóra staje się intensywnie nawilżona i elastyczna. Zabieg dedykowany jest każdej skórze, zwłaszcza skórze wrażliwej, reaktywnej, borykającej się z silnym przesuszeniem. Borykającej się z zaburzoną warstwą ochronną skóry, mikrobiomem.

BOTOX LIKE - to idealne rozwiązanie dla osób, które boją się igieł i chciałyby w sposób nieinwazyjny poprawić jędrność, elastyczność i napięcie swojej skóry oraz wyrzeźbić owal twarzy. Procedura zabiegowa zawiera elementy masażu. które w połączeniu z działaniem określonych substancji aktywnych oraz maski gipsowej dają efekt mocnego napięcia skóry, wypełnienia zmarszczek, nawilżenia i rozświetlenia oraz silnego działania przeciwstarzeniowego.

List&Mist - Jest, to mój autorski zabieg pielęgnacyjny. Coś czego w Polsce jeszcze nie było. Zabieg dzięki któremu poczujesz magię. Skomponowany tak, aby każda z Was poczuła się wyjątkowo. Magia i siła tkwi w indywidualnie dobranej procedurze, z zachowaniem: etapu podwójnego oczyszczenia skóry, etapu drenowania – odprowadzenia wszelkich toksyn, etapu masażu oraz bezinwazyjnej karboksyterapii– skupimy się na  oczyszczeniu, regeneracji, odżywieniu, dotlenieniu, nawilżeniu, napięciu skóry. 

KRÓLEWSKIE ODMŁODZENIE - Jest, to flagowy zabieg w moim gabinecie. Podczas jednego zabiegu zajmuję się całą Twoją twarzą. Uzyskując maksymalne upiększenie. Totalny ''full face''.  Skomponowany tak, aby każda z Was poczuła się wyjątkowo i w pełni zaopiekowana. Magia tkwi w doborze procedur, technik zabiegowych oraz składników aktywnych. Zaczynamy od podwójnego oczyszczenia skóry: oczyszczanie wodorowe + etap dogłębnego oczyszczania enzymami. Następnie Twoja skóra zostanie delikatnie złuszczona, dzięki zastosowaniu mieszanki kwasów.  W efekcie będzie ona pięknie napięta i nawilżona. Nie zapominamy o porach, strukturze, delikatnych zmarszczkach oraz załamaniach skóry. Stosujemy tutaj MIKRONAKŁÓWANIE z odpowiednim BOOSTEREM. Nie zapominamy również o owalu twarzy, stosując STYMULATOR TKANKOWY. Na sam koniec będziesz mogła zrelaksować się przy ZŁOTEJ MASCE, dającej totalny ''GLOW FACE''.  

gabinet komsetyczny nowy sącz
Kochanowskiego 19/1
Nowy Sącz
pn-pt 10:00-17:00