Trochę o mnie

Pod powierzchnia skóry, którą widzisz – jest skóra jakiej pragniesz.
Piękno jest w Tobie. Odkryj je już dziś.

 
mgr Anna Grygiel
kosmetolog, linergistka 


Tak jak nie ma dwóch takich samych osób, nie ma jednego, uniwersalnego zabiegu dobrego dla wszystkich. Dlatego dobieram dla Ciebie terapię, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Ale zanim to zrobię, poznajmy się. 

Jestem magistrem Kosmetologii. Tytuł naukowy zdobyłam ukańczając Górnośląską Wyższą Szkołę w Katowicach na wydziale Medycznym. Wcześniej zdobywając licencjat. Kosmetologię poznawałam równolegle - w teorii i praktyce. Tempa edukacji nie zwalniam. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kongresach oraz szkoleniach. Wiedzę z zakresu MAKIJAŻU PERMANENTNEGO zdobyłam ukańczając cykl szkoleń w Brodway Beauty w Krakowie. Wiedzę zaś z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ zdobyłam na Akademii Kosmetologii Estetycznej w Warszawie.

Z pasji do kosmetologii stworzyłam miejsce, w którym dominującymi wartościami są: bezpieczeństwoindywidualne podejścieskuteczność najwyższa jakość proponowanych usług. Moim celem obok prowadzenia kompleksowych terapii kosmetologicznych jest przekazywanie i dzielenie się wiedzą z zakresu zdrowia, pozwalającej na holistyczne traktowanie skóry. Dopiero uświadomienie sobie kompletności naszego organizmu i postrzeganie go jako całości zapewnia zadowalający efekt. 
 
Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu wypracowałam technikę tworzenia indywidualnych terapii, które są skrojone na miarę Twoich indywidualnych potrzeb. Krok po kroku, zabieg po zabiegu walczę o wygląd Twojej skóry.  

Tylko tak mogę zrealizować Twoje marzenia o pięknej skórze!


 
 
gabinet komsetyczny nowy sącz
ul. Sobieskiego 1A
Nowy Sącz
pn-pt 10:00-18:00
sob 9:00-14:00