Trochę o mnie

Nazywam się Anna Grygiel i jestem właścicielką Gabinetu Urody La'Rosa BeautyMed, znajdującym się w centrum Nowego Sącza przy ul. Kochanowskiego 19/1. Postanowiłam tworzyć terapie dla skór, ponieważ przez długie lata sama borykałam się ze skórą trudną chodząc od specjalisty do specjalisty i mam świadomość jak dużą przeszkodę stanowią skórne problemy w codziennym funkcjonowaniu i ile zabiera, to pewności siebie. Nie czujemy się wtedy, tak atrakcyjne i tak naprawdę nie wiemy gdzie szukać pomocy.

 

Dlatego ja jako kosmetolog wyszłam z inicjatywą utworzenia terapii do każdego typu skór. Czy to problematycznej, czy skór borykających się z widocznymi oznakami starzenia. Tak, abyś zawsze czuła się atrakcyjnie i była pewną siebie kobietą.

 

Już dziś zapraszam wszystkich, wszystkie kobiety, jak również i mężczyzn, żeby zapoznali się z moim Gabinetem i moją ofertą zabiegową. 

 

W La'Rosa BeautyMed z chęcią podzielę się swoją wiedzą, odpowiem na Wasze pytania. 

Podczas wizyty będzie czas na luźną rozmowę, wnikliwą konsultację przy filiżance kawy, czy herbaty. 

 

Przez cały czas czeka na Cb specjalny prezent. Jest to 10% zniżki na zabiegi w momencie, kiedy jedna piękna kobieta przyjdzie z drugą, czy jest to mama, koleżanka, przyjaciółka. 

 

W moim gabinecie czekają na Was zabiegi uszyte na miarę. Wszystkie zabiegi komponuję indywidualnie, czy są to, terapie lecznicze dla skór trudnych, profilaktyczne, przeciwstarzeniowe. 

 

Każda skóra jest inna i dlatego moje podejście jest bardzo holistyczne. Tworze zabiegi krok po kroku, dostosowane do potrzeb pacjenta, skupiając się na przyczynie, które powodują powstanie zmian, z którymi Twoja skóra się boryka. 

 

Jestem kobietą świadomą swojej wiedzy i siły jaka we mnie drzemie.  

 

Dlatego Gabinet Urody La'Rosa BeautyMed tworzę z dumą i chcę podzielić się nim ze wszystkimi kobietami, jak i mężczyznami. 

 


Do zobaczenia w Gabinecie 

mgr Anna Grygiel

gabinet komsetyczny nowy sącz
Kochanowskiego 19/1
Nowy Sącz
pn-pt 10:00-17:00