Terapie enzymatyczne z DMK Cosmetics
 

Spersonalizowana terapia enzymatyczna , to zabieg dedykowany zarówno skórom dotkniętych trądzikiem lub egzemą skórną,  skórom z przebarwieniami, utratą jędrności i elastyczności, a także opadaniem owalu twarzy, ale również dla skór zdrowych, w celu dogłębnego oczyszczenia, wygładzenia, wyrównania kolorytu i struktury oraz detoksykacji w bezinwazyjny sposób. Poprzez dobór odpowiednich preparatów używanych podczas zabiegu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry, jesteśmy w stanie zapewnić jak najlepsze efekty zabiegowe, celujące bezpośrednio w problem skórny z jakim pacjent się boryka.
Oczyszczanie skóry, to podstawa dbania o cerę. Dopiero dobrze oczyszczona skóra jest gotowa na inne działania pielęgnacyjne, przyjęcie różnych składników aktywnych, zarówno z Twojej pielęgnacji domowej, jak i gabinetowej. 


Spersonalizowane terapie lecznicze przeprowadzane są z użyciem preparatów firmy DMK. Jest to międzynarodowy lider w dziedzinie profesjonalnych kosmeceutyków opartych na naturalnych składnikach, enzymach, aminokwasach i peptydach.  

Koncepcja marki DMK opiera się na 4 punktach:
1. USUNĄĆ
 - usunięcie martwych komórek skóry, które powodują suchość, zmarszczki, zatkane pory lub pigmentację. 
2. ODBUDOWAĆ - odbudowa skóry, stymulując optymalne funkcjonowanie kluczowych procesów wewnętrznych, pozwalając komórkom pozostać przy życiu dłużej i działać z maksymalnym potencjałem, tworząc zdrowszą i młodszą skórę.
3. CHRONIĆ - chronić skórę przed słońcem, wolnymi rodnikami, glikacją i innymi czynnikami środowiskowymi, które powodują przedwczesne starzenie się skóry, stosując silne naturalne przeciwutleniacze.
4. WSPIERAĆ - wspieranie pięknej skóry za pomocą produktów do pielęgnacji w domu DMK, które pomagają przedłużyć rezultaty osiągane dzięki profesjonalnym zabiegom DMK.

PRZEBIEG ZABIEGU: Zabieg rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia skóry twarzy oraz jej diagnozy. Po wykonaniu peelingu kawitacyjnego oraz oczyszczania manualnego (w razie potrzeby) rozpoczynamy zabieg preparatami enzymatycznymi. Odpowiednie preparaty dobierane, są indywidualnie do danego typu skóry oraz problemu z jakim pacjent się boryka. Jest to zabieg bez użycia igieł, całkowicie pozbawiony bólu i dyskomfortu.


Czas trwania zabiegu, to: 60 - 90 min.


   
Wskazania: Przeciwwskazania:
  • trądzik dorosłych, młodzieńczy,hormonalny, różowaty

  • skóra zanieczyszczona, pokryta niedoskonałościami 

  • egzemy skórne

  • ŁZS, AZS, łuszczyca

  • skóra zmęczona, niedotleniona

  • utrata napięcia skóry

  • leczenie innych problemów skórnych

Jedyne przeciwwskazania do wykonania zabiegu to opryszczka oraz choroba nowotworowa.Jedyne przeciwwskazania do wykonania zabiegu to opryszczka oraz choroba nowotworowa.

 


  
 
Bardzo często, to co wyskakuje nam skórze, jako niechciane niespodzianki jest wynikiem tego, że nagromadziło się sporo toksyn w organizmie. Dzięki temu zabiegowi usuwamy, te toksyny, dodatkowo opuchnięcia, wszelkie obrzęki limfatyczne i dzieki temu nie pozwalamy, aby tworzyły się kolejen niedoskonałości. Zabieg skutecznie wycisza stan aktywny chorób skórnych i pozwala na redukcję zmian zapalnych.

W przypadku skór zdrowych, zabieg z użyciem enzymów sprawdzi się także idealnie, ponieważ substancje aktywne zawarte w kosmetykach, pozwalają na odprowadzenie wody i toksyn do węzłów chłonnych (drenaż limfatyczny) oraz silne dotlenienie skóry.

A, to co widzicie na drugim zdjęciu, to sieć naczyń. Pojawia się w momencie, gdy wszytskie toksyny zostają odprowadzone do węzłów chłonnych, a działający produkt przyczynia się jeszcze do dotlenienia komórek skóry. Nie martw widoczność takiej siatki naczyń znika do 30 min. 

ZAPRASZAM CIĘ NA WIZYTĘ
 
gabinet komsetyczny nowy sącz
Kochanowskiego 19/1
Nowy Sącz
pn-pt 10:00-17:00