OCZYSZCZANIE WODOROWE - hydrafacial


18 listopada, 2020

OPIS ZABIEGU

Zabieg oczyszczania wodorowego jest jednym z najbardziej skutecznych i bezpiecznych metod bezkryształowej dermabrazji wodnej z substancjami aktywnymi, które zawierają antyoksydanty, kwas hialuronowy, kwasy AHA.

Zabieg Oczyszczania wodorowego w podstawowej werscji składa się z kilku etapów:
1. Pierwszy etap ma na celu złuszczanie martwego naskórka z całego obszaru twarzy, redukując wszelkie zanieczyszczenia, odblokowanie gruczołów łojowych, dotlenienie skóry i wymiatanie wolnych rodników. By wzmocnić efekt oczyszczania, wykonuje się peeling kawitacyjny, który wykorzystuje drgania ultradźwięków. 

2. Drugi etap, to zastosowanie kwasów, których zadaniem jest zamknięcie oczyszczonych porów skórnych.
3. Trzecim etapem jest wtłoczenie
za pomocą sonoforezyskładników aktywnych, antyoksydantów mających za zadanie neutralizowanie wolnych rodników i zapobieganie szkodliwym procesom utleniania zachodzącym na skórze. Dzięki temu zabiegowi skóra jest nawilżona, rozjaśniona i odzyskuje zdrowy koloryt.
4. Końcowym etapem jest jest nałożenie maski hydrożelowej, indywidualnie dobranej do aktualnych potrzeb skóry oraz tzw. "zimnego młotka", który zniweluje wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia.

 

PROGRAMY ZABIEGOWE:
 

1. MEDYCZNE OCZYSZCZANIE:
Jest, to program podstawowy idealnie nadający się dla skór zanieczyszczonych, problematycznych. W programie zastosowane zostaje oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny oraz peeling chemiczny AHA. Dzięki takiemu połączeniu usuwamy nadbudowaną warstwę rogową naskórka i odblokowujemy ujścia gruczołów łojowych. W efekcie prowadzi to, do zmniejszenia ilości zaskórników. Etapem kończącym zabieg jest nałożenie maski hydrożeleowej Regulating Black Mask by KLAPP o działaniu detoksykujacym.

2. PROGRAM ODŻYWCZY, REGENERACYJNY, DOTLENIAJĄCY:
Jest, to program o działaniu profilaktycznym . W programie zastosowane zostaje właściwe oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, dzięki czemu usuwamy nadbudowaną warstwę rogową naskórka i neutralizujemy działanie wolnych rodników. Drugim etapem jest zastosowanie INFUZJI TLENOWEJ, za pomocą której pod wysokiem ciśnieniem zostaje wtłoczony tlen oraz odpowiednio dobrana ampułka ze składnikami aktywnymi. Etapem kończącym zabieg jest nałożenie maski hydrożelowej by KLAPP z witaminami A, E, C, ekstraktem z pomarańczy i pantenolem.

3. PROGRAM PRZECIWSTARZENIOWY:
Jest, to program, który łączy program odżywczy, regeneracyjny i dotleniający i BIOPOLARNĄ FALĘ RADIOWĄ. Fala radiowa podgrzewa włókna kolagenowe, dzięki czemu dochodzi do ich skrócenia i powstania nowych. W efekcie otrzymujemy efekt długotrwałego napięcia i zagęszczenia skóry. Etapem kończącym jest nałożenie maski RIOX. Maska RIOX, to bezinwazyjna karboksyterapia. Specjalny żel w połączeniu z maską wyzwala dwutlenek węgla, który gromadzi się wewnątrz maski, stanowiąc funkcjonalny nośnik tlenu. W wyniku reakcji, potrzebne składniki odżywcze zostają wkomponowane do tkanek organizmu, a szkodliwe toksyny wydalone. Zachodzi tzw. "Efekt Bohra".

4. MEDYCZNE OCZYSZCZANIE Z PRXT33 / BioRePeel:

Medyczne oczyszczanie w połączeniu z PRX-T33 lub BioRePeel, daje efekt promiennej, świetlistej skóry. Po zabiegu jest napięta, wygładzona i rozjaśniona. Następuje widoczna redukcja blizn i przebarwień potrądzikowych. Etapem kończąstym zabieg jest nałożenie nawilżającejm maski hydrożelowej by KLAPP (Hydra Flash Mask) zawierającej mikrokolagen.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
√ Doskonałe przygotowanie skóry do zabiegów iniekcyjnych, kwasowych, złuszczających, resurfacingu skóry z zastosowaniem dermapena.

√ Skóra odwodniona, zanieczyszczona, z nierównym kolorytem, poszarzałą. 

 

mgr Anna Grygiel

kosmetolog

 
Zobacz także:


gabinet komsetyczny nowy sącz
ul. Sobieskiego 1A
Nowy Sącz
pn-pt 10:00-18:00
sob 9:00-14:00