Najważniejsze informacje dotyczące Makijażu permanentnego


11 pażdziernika, 2018

1. Trwałość makijażu zalezy od indywidualnego typu skóry i jej metabolizmu. Dlatego nie udzielam gwarancji na trwałość i blaknięcie. Nie mogę wykluczyć również niepożądanych zmian koloru. Jego trwałość zależy także odproduktów do pielęgnacji, a także od stosowania ich zgodnie z zaleceniami.

2. W niektórych przypadkach, pomimo korekt, nie udaje się osiągnąć pożądanych rezultatów ze względu na nierówną absorbcję pigmentów koloru przez skórę. W związku z tym nie udzielam 100% gwarancji udanego zabiegu.

3. W razie konieczności do celów kontrolnych umówione zstaną dwie obowiązkowe wizyty w okresie 2 miesięcy od pierwszego zabiegu. Wizyty zostały wliczone w cenę zabiegu i należy z nich skorzystać.

4. Podczas przebywania na słońcu i opalania w solarium obszary skóry poddane pigmentacji należy przykrywać lub chronić najwyższym faktorem ochronnym. Ponadto, przez pierwsze dwa tygodnie należy unikać nadmiernej wilgotności w połączenu z gorącem (np.sauna).

5. Podobnie jak w przypadku wszelkich pozostałych zabiegów inwazyjnych na ludzkim ciele, wprowadzanie pigmentów koloru w skórę przy uyciu igieł nie pozostaje bez ryzyka. W rzadkich przypadkach, w odpowiedzi na zastosowanie kolory, mogą wystąpić reakcje alergiczne lub podobne do alergicznych, w tym niektóre z poważniejszych (ziarniaki, trwałe zmiany skórne, zaburzenia pigmentacyjne, suchość, wrażliwość, łuszczenie się, opuchlizna, ect.), a także podrażnienia skóry (zaczerwienienia, ect.). W związku z tym nie jest udzielana gwarancja na indywidualną tolerancję skórną.

6. Podrażnienie skóry pigmentacją może wywołać pojawienie się opryszczki. Nie ma to żadnego związku z zastosowanym kolorem i samą procedurą pigmentacji, a zależy jedynie od indywidualnego układu immunologicznego. Nie jestem w stanie udzielić na to gwarancji. W razie wystąpienia opryszczki, należy zastosować odpowiedni lek na wirus herpessimplex lub skontaktować się z lekarzem. Przed kolejnym zabiegiem zaleca się zastosowanie odpowiednich środków zapobiegawczych.

7. Biorąc pod uwagę bieżącą wiedzę, usunięcie makijażu permanentnego jest możliwe (jeśli w ogóle) wyłącznie z zastosowaniem najnowszej technologii laserowej. Usunięcie pigmentu z dużą zawartością kloru białego jest nie możliwe. Tylko ekspert od laserów może zagwarantować całkowite usunięcie makijażu permanentnego.

8. W razie wątpliwości zaleam skonsultowanie się z lekarzem. Zalecenie to dotyczy każdej choroby.

9. Każda sesja zabiegowa może się rozpocząć dopiero po zaakceptowaniu przez Klientkę wstępnego rysunku (projekt i kolor).

 
Anna GrygielZobacz także:


gabinet komsetyczny nowy sącz
ul. Sobieskiego 1A
Nowy Sącz
pn-pt 10:00-18:00
sob 9:00-14:00